home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Namioty reklamowe

description='

Namiot reklamowy - atrakcyjna promocja wydarzeń plenerowych

Namiot reklamowy to jeden z najbardziej przykuwających uwagę systemów wystawienniczych. Dzięki uniwersalnej konstrukcji znajdzie zastosowanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Dlatego namioty wystawowe oraz stelażowe możesz wykorzystać jako stoiska handlowe na targach, koncertach, imprezach plenerowych, sportowych, piknikach rodzinnych oraz przy wielu innych okazjach.

Namioty imprezowe wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz szeroką gamą personalizacji, co pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego klienta. Oferujemy różne rozmiary, kolory i wzory, dzięki czemu namioty idealnie oddają charakter Twojej marki oraz przyciągają wzrok potencjalnych klientów.

Namiot imprezowy – atrakcyjna forma reklamy

Namioty ekspresowe z nadrukiem adsystem wyróżniają się wodoodporną tkaniną poliestrową urozmaiconą Twoją grafiką lub logo. Dzięki temu możesz dostosować namiot pompowany do własnych potrzeb, a w przypadku kolejnego eventu, wymienić jedynie wydruk i dostosować go do nowego wydarzenia. Namioty wystawowe są długoterminową inwestycją w reklamę Twojego biznesu. Oferujemy trzy warianty: Express, Vario, oraz Air Premium. Cena za namiot każdego rodzaju różni się w zależności od wybranej konfiguracji.

'

Namioty ekspresowe z nadrukiem – szybko, prosto i skutecznie

Dmuchany namiot reklamowy może być eleganckim i łatwy w użyciu nośnikiem promocyjnym, który wyróżni naszą markę wśród konkurencji. Dzięki ich widocznej mobilności są niezwykle funkcjonalne i można przewieźć je samochodem osobowym. Dmuchany namiot reklamowy adTent Air Premium nie wymaga stałego podłączenia do prądu. Wystarczy napompować go raz, a utrzyma powietrze przez całe wydarzenie. Dzięki temu przy pracy z reklamowym namiotem ekspresowym nie musisz martwić się o pobór prądu, bezpieczeństwo, czy uciążliwe dźwięki wydawane przez kompresor. Namioty imprezowe wyposażone w system pneumatyczny bardzo szybko rozłożysz i złożysz, bez potrzeby zatrudniania dużej ekipy montażowej.
 
Namiot eventowy Vario i Express składa się z aluminiowych profili łączonych ze sobą na zatrzaski. Montaż i demontaż modeli Vario i Express nie wymaga korzystania z żadnych narzędzi. AdTent AirPremium to mobilny namiot dmuchany stałociśnieniowy. Jest to najbardziej zaawansowany namiot reklamowy w naszej ofercie – powstał na bazie wieloletnich doświadczeń i pomaga wywrzeć niezapomniane wrażenie na klientach i kontrahentach. Duży namiot eventowy daje wiele możliwości – można w nim urządzać nawet szkolenia czy pokazy.
 
Wszystkie namioty ekspresowe posiadają wymienne, wodoodporne wydruki, które można zmieniać samodzielnie. Z uwagi na możliwość wymiany wydruku, a także trwałość materiałów namiot reklamowy jest inwestycją na lata, a nie jednorazowym zakupem. Sprawdzi się podczas niejednego eventu, a możliwość wymiany wydruku pozwoli na wykorzystanie go w trakcie zróżnicowanych przedsięwzięć. Będzie idealnym elementem plenerowych spotkań. Dzięki niemu event będzie mógł trwać nawet podczas niezbyt przychylnej pogody.

Namioty z nadrukiem – wyróżnij się w tłumie

Nadmuchiwany namiot z nadrukiem używany jest również na targach i innych imprezach promocyjnych. Outdoorowe stoiska wystawowe możesz łatwo rozstawić dzięki prostemu systemowi na zatrzaski lub dmuchanemu stelażowi, a jakość nadruku spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Namioty handlowe to świetne rozwiązanie dla każdej firmy, która chce zrobić wrażenie na swoich klientach. Nadmuchiwany namiot reklamowy jest wykonany z wysokiej jakości materiału, który jest trwały i wodoodporny.
 
Każda z wersji posiada dwuwarstwowy materiał poliestrowy ze wzmocnionymi szwami, dzięki czemu nadaje się do użytku w zróżnicowanych warunkach pogodowych. Materiał ten blokuje również promieniowanie UV, dzięki czemu namiot z nadrukiem gwarantuje chłód nawet w upalne dni.
 
Rozstawianie namiotów reklamowych jest niezwykle łatwe i szybkie. Nie musisz się martwić o szukanie miejsca na paliki lub liny, ponieważ namioty wystawowe są wolnostojące, przenośne oraz lekkie, co ułatwia transport i obsługę.
 

Namioty handlowe pneumatyczne – prostota i wygoda

 
Namioty ekspresowe z nadrukiem posiadają dmuchany stelaż, który wystarczy umieścić w miejscu, w którym ma być postawione stoisko, a następnie uruchomić pompkę. Takie rozwiązanie pozwala Twoim pracownikom skupić się na tym, co ważne, zamiast walczyć ze stoiskiem wystawowym. Dzięki takim rozwiązaniom bez problemu możesz prowadzić swój biznes, bez konieczności poświęcania czasu na dodatkowe zadania.