home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Ścianki tekstylne

description='

Ścianka promocyjna Vario - jedna konstrukcja, wiele zastosowań


Stylowe i jednocześnie profesjonalne ścianki mobilne to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę oraz prostotę obsługi urządzeń reklamowych. Systemy Vario zbudowane są z aluminiowych stelaży, na których opinana jest tkanina poliestrowa. 


Systemy te są proste w montażu i lekkie, również dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Każdy sprzedawca i marketer będzie więc w stanie poradzić sobie z przygotowaniem stanowiska i zaaranżowaniem przestrzeni targowej. Dzięki temu każda ścianka tekstylna prosta czy łukowa zajmie kilka chwil na przygotowanie. Nawet jeżeli promujesz się w mieście, gdzie konkurencja jest duża, narzędzia te pomogą Ci wyróżnić się z tłumu i dotrzeć do konkretnej grupy klientów. 

'

Ścianki mobilne — prosta i intuicyjna konstrukcja


Konstrukcje wykonane z solidnych stelaży aluminiowych, są pokryte wytrzymałym materiałem z poliestru, mocno naciągniętym na wszystkie strony szkieletu. Daje to efekt idealnej tablicy reklamowej, która doskonale rzuca się w oczy wszędzie tam, gdzie zostanie postawiona. Ścianki łukowe, proste czy classic mają wyróżniać Cię z tłumu, tam, gdzie tego potrzebujesz. Co więcej, można je łatwo transportować, dzięki czemu zabierzesz je ze sobą, gdzie tylko zechcesz, nawet w samochodzie osobowym.

Ścianka z logo firmy – wygoda i prostota w reklamie

Nasza ścianka reklamowa tekstylna łukowa, prosta i classic to innowacyjne produkty wysokiej jakości. Nowoczesny design sprawia, że nadają się zarówno do użytku w czasie targów, jak i wystaw, ale także stacjonarnie w salonie sprzedaży czy showroomie. Ścianka promocyjna jest wykonana z wysokiej jakości materiału poliestrowego, na którym można nadrukować dowolny obraz lub logo. Materiał jest trwały i łatwy w utrzymaniu.

W ten sposób możesz umieścić na ściance dowolną treść, która doskonale będzie wyglądać w każdych warunkach. A kiedy całość się zakurzy lub zabrudzi – wystarczy wyprać materiał w zwykłej pralce. Ścianka reklamowa materiałowa jest dostępna w różnych rozmiarach i można ją łatwo złożyć, gdy nie jest używana. Dzięki temu można bez problemu ją transportować i przechowywać, gdy nie jest używana.

Ścianka tekstylna prosta lub ścianka łukowa  – zaskocz wszystkich ciekawym projektem

Wybierasz się na targi lub konferencję, na której chcesz się zaprezentować jako innowacyjna firma, która podąża za trendami? Wybierz ścianki mobilne Vario, aby wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Co więcej, ścianka reklamowa materiałowa z naszej oferty posiada także możliwość zamontowania oświetlenia w szerokiej gamie barw.

Takie wyróżnienie się to pierwszy krok do zwiększenia liczby Twoich potencjalnych klientów oraz zaistnienia w Twojej branży. Zobacz jakie warianty czekają na naszej stronie i wybierz taki, który będzie odpowiedzią na Twoją wizję reklamową. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego narzędzia!