yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Ekonomiczna zabudowa targowa

Jak wykonane są zestawy targowe Foldable?

Prezentowany tu system wystawienniczy pozwala przygotować ekonomiczne, nowoczesne stoiska. Zobacz, jak jest wykonany.

Aluminiowa konstrukcja

Podstawą zestawu targowego Foldable są aluminiowe moduły o wymiarach 100x250 cm. Konstrukcja jest lekka, dlatego przenoszenie systemu podczas przygotowań na targach, jest wygodne. Aby dodatkowo usprawnić ten proces, po rozłożeniu modułów schowasz je do poręcznych toreb transportowych. Montaż i demontaż systemu nie jest skomplikowany i nie wymaga użycia narzędzi. Do wzniesienia konstrukcji wystarczy zaangażowanie dwóch osób.

Tekstylne wydruki

Twoje personalizowane grafiki umieścimy na tekstylnym materiale typu blockout. To tkanina, która nie przepuszcza światła, dlatego nawet jeśli twoje stanowisko na targi znajduje się w mocno oświetlonym miejscu, konstrukcja nie będzie przebijać spod tkaniny. Co więcej, materiał ma dodatek stretchu, dlatego dobrze układa się na konstrukcji, jest lekki i nie gniecie się w transporcie.

Do przygotowania wydruków zastosujemy technikę sublimacji. To nowoczesna metoda drukarska, dzięki której uzyskujemy wysoką jakość grafiki oraz dobre odwzorowanie kolorów. W efekcie zestaw targowy Foldable idealnie wpisze się w system identyfikacji wizualnej twojej marki i stanie się jej wizytówką.

Gdzie i w jakich okolicznościach wykorzystasz stanowisko na targi Foldable?

Prezentowane tu stanowisko na targi to bardzo uniwersalny system, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcesz zaprezentować swoją ofertę potencjalnemu klientowi i wyeksponować markę. Oto kilka naszych sprawdzonych propozycji na wykorzystanie stoiska promocyjnego Foldable.

Konferencje i eventy

Stanowisko na targi tego typu będzie dobrym wyborem, jeśli przygotowujesz konferencję lub inny eevent tego typu. Na wydrukach możesz umieścić symbole identyfikujące wydarzenie i zaaranżować w ten sposób tło, na którym przemawiać będą prelegenci. Innym zastosowaniem zestawu targowego na wydarzeniu tego typu jest stworzenie za jego pomocą konferencyjnej recepcji. Na tle zabudowy możesz ustawić stanowiska, przy którym pracownicy będą rejestrować przybywających uczestników. W efekcie nie tylko wyeksponujesz markę w oczach uczestników i nowych klientów, ale dodatkowo oznakujesz wydarzenie.

Stoiska promocyjne

Kolejnym sprawdzonym sposobem na zastosowanie prezentowanego modułowego stoiska targowego, są promocje w centrach i galeriach handlowych. Stoiska wystawiennicze Foldable pomogą wytyczyć granice stanowiska i wyróżnić je na tle pełnym wzorów i kolorów.

Ścianki w biurach i salonach

Co ciekawe, stanowisko na targi sprawdzi się także bardzo dobrze w aranżacji biurowego open space. Elementy systemu możesz potraktować jako mobilne ścianki działowe, które wydzielą przestrzeń na mniejsze strefy, które zapewnią pracownikom większe poczucie prywatności. Ponadto stoisko promocyjne w formie ścianki biurowej może posłużyć też jako tło do zdjęć oraz nośnik informacji wewnątrz firmy - nasze wydruki są wymienne, więc za ich pomocą możesz promować okazjonalne wydarzenia czy akcje tematyczne.

Jak widzisz, systemy wystawiennicze, jak prezentowane tu konstrukcje to dobry sposób, aby wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, czy ekonomiczne stoiska promocyjne Foldable są rozwiązaniem właśnie dla ciebie. Jeśli interesuje cię inny zestaw targowy lub szukasz innego sposobu na przedstawienie firmy na targach oraz pozyskania kontaktów biznesowych, skontaktuj się z nami. Dopasujemy zabudowę do wydarzenia, w którym bierzesz udział oraz do charakteru twojego biznesu.