yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Ultramobilna zabudowa targowa

Jak wykonane są mobilne stoiska targowe Multiframe?

Zabudowa targowa Multiframe opiera się na aluminiowej konstrukcji oraz tekstylnych wydrukach. Zobacz, jak dokładnie przygotowujemy nasze systemy.

Aluminiowa konstrukcja

Podstawą stoiska wystawienniczego Multiframe są aluminiowe profile, które składają się na moduły o wymiarach 100x250 i 50x250 cm. Co szczególnie ważne, w razie potrzeby do projektu stoiska targowego możemy dla ciebie wykonać te elementy w większej wysokości, czyli 300 lub nawet 350 cm. Aluminium, jakiego używamy do przygotowania konstrukcji jest wytrzymałe i jednocześnie dość lekkie, co przekłada się na możliwość długotrwałego użytkowania i sprawne przenoszenie.

Dodatkowo musisz wiedzieć, że po demontażu mobilne stoiska targowe Multiframe składa się do poręcznych toreb transportowych. Dlatego jeśli postawisz na niewielkie stoisko wystawowe, możesz je przewieść nawet samochodem osobowym.

Tekstylne wydruki

Budowa stoisk targowych Multiframe nie byłaby kompletna bez wydruków. Przygotowujemy je na specjalnym materiale typu blockout. To tkanina, która nie przepuszcza światła. W związku z tym nawet jeśli twoje stoisko znajdzie się blisko źródeł intensywnego światła, konstrukcja nie będzie prześwitywać spod materiału. Kolejną zaletą tkaniny jest dodatek stretchu, który sprawia, że wydruki zakłada się wygodnie na ramę, a także że nie gniotą się w transporcie.

Na omówionym wyżej materiale umieścimy przygotowane przez ciebie grafiki. Do ich wydrukowania zastosujemy sublimacyjną metodę druku. To ekologiczna technika, która zapewnia dobre odwzorowanie kolorów oraz wysokiej jakości grafiki. Dzięki temu zabudowa stoisk targowych w systemie Multiframe będzie prezentować się bardzo efektownie i zwróci uwagę potencjalnych klientów.

Budowanie stoisk targowych z kantorkiem

Ważną zaletą systemu Multiframe jest również fakt, że umożliwia on łatwe wykonanie zabudowy kantorka. Osobne pomieszczenie zamykane na klucz pozwala na przechowywanie rzeczy osobistych lub dodatkowych materiałów, co dodatkowo wpływa pozytywnie na komfort pracy handlowców podczas targów.

Gdzie i w jakich okolicznościach wykorzystasz mobilne stoisko handlowe Multiframe?

Chociaż nasze mobilne stoiska targowe zostały zaprojektowane z myślą o targach, to musisz wiedzieć, że znajdują również inne zastosowania. Oto kilka inspiracji na wykorzystanie modułowego stoiska, dzięki którym zakup systemu może okazać się jeszcze lepszą inwestycją.

Targi i promocje w centrach handlowych

Nasze mobilne stoiska targowe będą nie tylko świetnym wyborem na największe targi w Polsce i na świecie. Jeśli chcesz przeprowadzić działania promocyjne w centrach i galeriach handlowych, system Multiframe będzie świetnym wsparciem twoich starań. Za pomocą stoiska wytyczysz jednoznacznie miejsce promocji i je oznakujesz. Dzięki temu we wnętrzu pełnym wzorów i kolorów klienci łatwo zauwazą i rozpoznają twoją markę. Co więcej, na dobrze zaaranżowanym stoisku handlowym tego typu zapewnisz sobie wygodne miejsce do pracy.

Mobilne stoisko handlowe na eventy i konferencje

Innym dobrym sposobem na wykorzystanie zabudowy targowej, są eventy i konferencje. W takim przypadku stoisko może wyznaczyć miejsce spotkania, ważny element na mapie wydarzenia czy punkt, w którym przemawiać będą prelegenci. Takie zastosowanie stoiska wystawowego oznaczonego twoimi firmowymi symbolami będzie też sprzyjało wygenerowaniu contentu zdjęciowego i filmowego. W rezultacie materiały przygotowane podczas wydarzenia również staną się nośnikami przekazu reklamowego, ponieważ znajdzie się na nich mobilne stoisko handlowe.

Budowa stoisk targowych w showroomach i salonach sprzedaży

Budowanie stoisk targowych w showroomach i salonach sprzedaży to kolejny sposób na zastosowanie systemów tego typu poza targami. Jeśli dysponujesz większą, otwartą przestrzenią np. w salonie samochodowym czy technologicznym, możesz wydzielić przestrzeń właśnie za pomocą zabudowy targowej od adsystem. W ten sposób stworzysz np. konfortowe i bardziej intymne miejsce do prezentacji produktów czy spotkań z klientami.

Budowa stoisk targowych to nasza specjalność od przeszło 20 lat. Dzięki tak długiemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy, jesteśmy w stanie przygotować mobilne stoisko handlowe, które zrobi zabierzesz na największe targi w polsce lub na świecie.

 
 
 
 
 

Możliwości multiframe

Akcesoria mframe | Adsystem
 

Modułowość

Multiframe to przenośny system, z możliwością ciągłej modyfikacji. Jego modułowa konstrukcja posiada wiele zastosowań, co pozwala każdemu wystawcy na szybką zmianę grafiki i kształtu przy kolejnych eventach.

Wyposażenie stoiska mframe | Adsystem
 

Kantorek

Systemowe drzwi, dzięki którym możemy zbudować pomieszczenie gospodarcze. Zamykane na klucz z grafikami dookoła.

Kasetony podświetlane mframe | Adsystem
 

Półki i zawieszki

Kompatybilne półki do ekspozycji produktu, na gadżety bądź katalogi. Półki mogą być podświetlane, można w nich również zamontować drążek na wieszaki.

Podłoga systemowa mframe | Adsystem
 

Uchwyt na TV

Dzięki systemowemu uchwytowi, na ścianie możemy powiesić niemal każdy model telewizora z rozstawem VESA max 600x400. Rekomendujemy TV 40-42' ze względu na szerokość jednego modułu.

Systemy podwieszane mframe | Adsystem
 

Oświetlenie

Dwa rodzaje lampek, które zawierają 60 lub 116 diod LED. Bardzo dobrze doświetlają grafiki założone na ściankach. Model ze 116 diodami pozwala na łączenie szeregowe lampek, dzięki czemu do zasilania wpinamy tylko jeden przewód.

Usługi dodatkowe mframe | Adsystem
 

Torby

Do wyboru klienta są torby mieszczące 16 profili czyli ściankę 300x250cm bez kółek (waga zapakowanej torby to 35kg), bądź o połowę mniejsze torby mieszczące 8 profili na kółkach (waga zapakowanej torby 22kg).

Projekt | Adsystem

Projekt

Zaprojektujemy Twoje stoisko tak, aby spełniało Twoje oczekiwania.

Wycena | Adsystem

Wycena

Darmowa wycena stoiska już na etapie projektowania.

Montaż | Adsystem

Montaż

Świadczymy usługi montażowe na CAŁYM Świecie.

Transport | Adsystem

Transport

Transport dedykowany lub firma kurierska - wybór należy do Ciebie!

Modułowe zabudowy targowe to bez wątpienia przyszłość tej branży oraz kierunek, który decyduje się obrać coraz więcej firm. Takie stoiska targowe należy postrzegać bardziej jako inwestycje, niż jednorazowy zakup - kontrukcję możemy wykorzystywać przez lata, zmieniać jej konfiguracje, rozbudowywać, a wydruki możemy wymieniać w zależności od imprezy lub promowanej właśnie inicjatywy, czy produktu. Oszczędzamy zatem pieniądze. Warto również pamiętać o walorach ekologicznych takiego rozwiązania - modułowe stoisko targowe możemy wykorzystać wielokrotnie, dbając przy tym o Naszą Planetę!

 
 

Realizacje multiframe

 

Stoisko multiframe | lightbox

 

Stoisko multiframe | lightbox

'
 

Stoisko multiframe | lightbox