home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Trybunki reklamowe

Trybunki reklamowe - zalety i atuty..

Stoisko reklamowe jest niezastąpionym dodatkiem do wszelkiego rodzaju promocji czy degustacji z udziałem klientów lub osób odwiedzających sklep, targi, biuro. Stoiska degustacyjne są proste w montażu, więc nawet osoba bez doświadczenia świetnie sobie poradzi. Aby rozłożyć nasze stoisko degustacyjne, nie są potrzebne narzędzia, czy wiedza techniczna. Oferowane stoiska promocyjne wykonane są z solidnych komponentów najwyższej jakości. Posiadamy w swojej ofercie zarówno trybunki wykonane z połączenia aluminium i wytrzymałej płyty meblowej, jak również nowoczesne lady reklamowe z wytrzymałego plastiku z wydrukiem na materiale tekstylnym. Oba rozwiązania gwarantują trwałość oraz stabilność na lata, dlatego nasze trybunki wystawiennicze posłużą Ci na dziesiątkach imprez i eventów.

 

Wyróżnij się! Atrakcyjne stoiska reklamowe i degustacyjne.

Trybunka reklamowa musi odpowiednio wyglądać – powinny przyciągać wzrok i być wykonane estetycznie. Dlatego nie bez znaczenia pozostaje również wydruk. W zależności od produktu wykorzystujemy druk solwentowy lub sublimacyjny, lecz w obu przypadkach wykonujemy indywidualne projekty klientów i wiernie odwzorowujemy niuanse identyfikacji graficznej naszych Klientów i Partnerów. Dzięki temu każde stoisko degustacyjne ma swój charakter i wiernie oddaje daną markę czy produkt. Jednym z największych atutów naszych stoisk degustacyjnych jest możliwość wymiany wydruku, który przytwierdzamy do konstrukcji za pomocą mocnych rzepów lub silikonowej gumki. Takie rozwiązanie pozwala nam wykorzystać jedną konstrukcję do promocji różnych produktów i wydarzeń. Dzięki temu nasza lada wystawiennicza może z powodzeniem być wykorzystywana do promowania różnego rodzaju produktów.

Lady wystawiennicze inne niż wszystkie

Czy na imprezie, gdzie znajdują się lady reklamowe różnych firm, ciężko przebić się ze swoją i to właśnie do siebie przyciągnąć odwiedzających? Ależ skąd – pod warunkiem, że wybierze się nasze lady wystawiennicze. Aby wyróżnić się na tle konkurencji oraz innych wystawców, część naszych stoisk degustacyjnych posiada topper, co znacznie poprawia widoczność.

Rzecz jasna, wydruk na topperze również można wymienić, dlatego Twoja lada wystawiennicza będzie zmieniać wystrój wedle potrzeb. Nie jest to skomplikowane zadanie. Wystarczy dosłownie kilka chwil i trybunka reklamowa zostaje całkowicie odmieniona. Ponadto nasze lady wystawiennicze są wyposażeniem mobilnym. Każde stoisko reklamowe ma wbudowane kółka, które pozwalają na szybkie przemieszczenie go po zakończeniu promocji lub akcji reklamowej.

Nasze trybunki wystawiennicze równie łatwo się składa, jak i rozkłada, co jest kolejnym wygodnym rozwiązaniem, jakie oferuje Adsystem. Złożone lady wystawiennicze i trybunki możesz spakować bez problemu do poręcznej torby transportowej. Wielkość po złożeniu będzie na tyle niewielka, która mieści się do samochodu osobowego. Dzięki temu możesz zabierać ze sobą lady wystawiennicze, nie obawiając, że nie będziesz mieć na nie miejsca. Wybierz trybunki reklamowe Adsystem

Dlaczego warto postawić na nasze trybunki wystawiennicze?

Powodów do tego jest kilka – wysoka jakość wykonania, prosty montaż, wiele rodzajów trybunek. A jako producent jesteśmy w stanie wykonać lady reklamowe niestandardowe – jeśli masz więc jakiś oryginalny pomysł, wykonamy go razem z Tobą! Ponadto każde nasze stoisko jest wykonane w Polsce z dbałością o jakość oraz trwałość. Decydując się na lady reklamowe z Adsystem, wspierasz rodzimego producenta. Zobacz ofertę!

Jesteśmy profesjonalistami we wszystkich rodzajach stojaków reklamowych, biurek reklamowych i stołów reklamowych. W naszej ofercie znajdziesz najciekawsze trybunki promocyjne, które ułatwią Ci pracę oraz przyciągną wzrok potencjalnych klientów.

Trybunka wystawiennicza – wygodny pulpit

Najczęściej używanymi narzędziami marketingowymi na targach i wystawach są stoisko wystawiennicze i tablica reklamowa, jednak jest coś, o czym należy koniecznie pamiętać: trybunka wystawiennicza. To przenośny, lekki i wygodny pulpit, przy którym możesz rozmawiać ze swoimi klientami. Mamy duży wybór różnych rozmiarów, kształtów i stylów, które można dostosować do swoich potrzeb. Wszystkie trybunki wystawiennicze mogą być dostosowane do budżetu i wymagań klienta. Taka trybunka służy też do ekspozycji produktów lub informacji o produktach czy usługach w miejscach publicznych, takich jak centra handlowe czy lotniska. Jest on wykorzystywany głównie przez firmy, które chcą promować swoje produkty, ale nie mogą sobie pozwolić na duże stoisko reklamowe. Zamiast tego mogą swobodnie zaprezentować się, jednocześnie bez konieczności zajmowania sporej ilości miejsca.

Trybunki konferencyjne – lekkie i wygodne

Targi to doskonałe miejsce do promowania swoich produktów i usług. Jeśli jednak chcesz wyróżnić się z tłumu, potrzebujesz profesjonalnego stoiska wystawienniczego. Oferujemy stojaki reklamowe, pulpity reklamowe i trybunki konferencyjne, które idealnie nadają się na targi. Jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę na następnych targach, ważne jest, abyś upewnił się, że Twoje stoisko wyróżnia się z tłumu. Nasze stoiska wystawiennicze są zaprojektowane w taki sposób, aby przyciągały wzrok, ułatwiając osobom przechodzącym obok Twojego stoiska zauważenie go i zatrzymanie się, aby uzyskać więcej informacji o Twojej firmie. Oferujemy szereg opcji, jeśli chodzi o projektowanie własnych stoisk wystawienniczych. Możesz wybrać stoisko otwarte lub zamknięte, w zależności od tego, jak dużo miejsca potrzebujesz i jaki rodzaj przekazu chcesz przekazać za pomocą swojej ekspozycji. Jeśli natomiast chciałbyś mieć trwalszą konstrukcję, która nie wymaga montażu po dostarczeniu, nasze gotowe ekspozytory mogą być lepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Trybunka targowa czy stoisko degustacyjne?

Stoiska reklamowe są idealne do promowania marki, produktów lub usług na każdym wydarzeniu. Są łatwe w montażu i można je wykorzystać na wiele różnych sposobów — od prostego stołu z ulotkami po złożoną konstrukcję z oświetleniem i sprzętem audiowizualnym. Trybunka targowa jest równie bardzo popularna, zwłaszcza w przypadku konferencji lub seminariów. Dzięki nim odwiedzający mogą bezpośrednio porozmawiać z Tobą o Twojej firmie i produktach, bez konieczności gubienia się w tłumie. Trybunki z grafiką znajdują zastosowanie we wszystkich sytuacjach, w których chcesz zrobić wrażenie, ale nie masz wystarczająco dużo miejsca na inne rodzaje stojaków. Natomiast stoiska degustacyjne zaopatrzone w dodatkową planszę z nazwą firmy ułatwiają wyróżnienie się w centrum handlowym czy supermarkecie. Klient zobaczy Cię już z daleka i chętnie podejdzie sprawdzić, co oferujesz.