home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
logo-white

Trybunki reklamowe

Trybunki reklamowe - zalety i atuty..

Stoisko reklamowe jest niezastąpionym dodatkiem do wszelkiego rodzaju promocji czy degustacji z udziałem klientów lub osób odwiedzających sklep, targi, biuro. Stoiska degustacyjne są proste w montażu, więc nawet osoba bez doświadczenia świetnie sobie poradzi. Aby rozłożyć nasze stoisko degustacyjne, nie są potrzebne narzędzia, czy wiedza techniczna. Oferowane stoiska promocyjne wykonane są z solidnych komponentów najwyższej jakości. Posiadamy w swojej ofercie zarówno trybunki wykonane z połączenia aluminium i wytrzymałej płyty meblowej, jak również nowoczesne lady reklamowe z wytrzymałego plastiku z wydrukiem na materiale tekstylnym. Oba rozwiązania gwarantują trwałość oraz stabilność na lata, dlatego nasze trybunki wystawiennicze posłużą Ci na dziesiątkach imprez i eventów.

 

Wyróżnij się! Atrakcyjne stoiska reklamowe i degustacyjne.

Trybunka reklamowa musi odpowiednio wyglądać – powinny przyciągać wzrok i być wykonane estetycznie. Dlatego nie bez znaczenia pozostaje również wydruk. W zależności od produktu wykorzystujemy druk solwentowy lub sublimacyjny, lecz w obu przypadkach wykonujemy indywidualne projekty klientów i wiernie odwzorowujemy niuanse identyfikacji graficznej naszych Klientów i Partnerów. Dzięki temu każde stoisko degustacyjne ma swój charakter i wiernie oddaje daną markę czy produkt. Jednym z największych atutów naszych stoisk degustacyjnych jest możliwość wymiany wydruku, który przytwierdzamy do konstrukcji za pomocą mocnych rzepów lub silikonowej gumki. Takie rozwiązanie pozwala nam wykorzystać jedną konstrukcję do promocji różnych produktów i wydarzeń. Dzięki temu nasza lada wystawiennicza może z powodzeniem być wykorzystywana do promowania różnego rodzaju produktów.

Lady wystawiennicze inne niż wszystkie

Czy na imprezie, gdzie znajdują się lady reklamowe różnych firm, ciężko przebić się ze swoją i to właśnie do siebie przyciągnąć odwiedzających? Ależ skąd – pod warunkiem, że wybierze się nasze lady wystawiennicze. Aby wyróżnić się na tle konkurencji oraz innych wystawców, część naszych stoisk degustacyjnych posiada topper, co znacznie poprawia widoczność.

Rzecz jasna, wydruk na topperze również można wymienić, dlatego Twoja lada wystawiennicza będzie zmieniać wystrój wedle potrzeb. Nie jest to skomplikowane zadanie. Wystarczy dosłownie kilka chwil i trybunka reklamowa zostaje całkowicie odmieniona. Ponadto nasze lady wystawiennicze są wyposażeniem mobilnym. Każde stoisko reklamowe ma wbudowane kółka, które pozwalają na szybkie przemieszczenie go po zakończeniu promocji lub akcji reklamowej.

Nasze trybunki wystawiennicze równie łatwo się składa, jak i rozkłada, co jest kolejnym wygodnym rozwiązaniem, jakie oferuje Adsystem. Złożone lady wystawiennicze i trybunki możesz spakować bez problemu do poręcznej torby transportowej. Wielkość po złożeniu będzie na tyle niewielka, która mieści się do samochodu osobowego. Dzięki temu możesz zabierać ze sobą lady wystawiennicze, nie obawiając, że nie będziesz mieć na nie miejsca. Wybierz trybunki reklamowe Adsystem

Dlaczego warto postawić na nasze trybunki wystawiennicze?

Powodów do tego jest kilka – wysoka jakość wykonania, prosty montaż, wiele rodzajów trybunek. A jako producent jesteśmy w stanie wykonać lady reklamowe niestandardowe – jeśli masz więc jakiś oryginalny pomysł, wykonamy go razem z Tobą! Ponadto każde nasze stoisko jest wykonane w Polsce z dbałością o jakość oraz trwałość. Decydując się na lady reklamowe z Adsystem, wspierasz rodzimego producenta. Zobacz ofertę!