Trybunka reklamowa

Trybunka reklamowa 

Trybunka reklamowa, określana również jako lada wystawiennicza, jest niezbędnym elementem każdej degustacji oraz pokazu produktu. Nasze trybunki wystawiennicze to doskonałe narzędzia zarówno dla doświadczonych pracowników, jak i osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z promocjami, czy degustacjami. Z uwagi na prostą obsługę produktów, jakimi są lady wystawiennicze, niemal każdy jest w stanie je rozstawić bez najmniejszego wysiłku. Dużym atutem jest możliwość wymiany grafiki w przyszłości, co sprawia że lady reklamowe mogą być wykorzystana przy promocji wielu różnych imprez targowych. Trybunki wystawiennicze znajdujące się w naszej ofercie są niezwykle mobilne, a to, że każda taka lada wystawiennicza jest łatwa w transporcie, sprawia że może być wykorzystana niemal przy każdej okazji. Indywidualny styl, którym charakteryzują się nasze lady reklamowe, pozwala wzmocnić przekaz swojej firmy i wyróżnić się na tle konkurencji. Lady wystawiennicze znajdujące się w ofercie Adsystem doskonale dopasują się do charakteru Państwa firmy.

 

Mnogość zastosowań, łatwość obsługi 

Trybunka reklamowa jest gadżetem, bez którego nie odbędzie się żadna poważna degustacja czy pokaz produktu. Produkowane przez Adsystem trybunki promocyjne stanowią zatem doskonałe narzędzie nie tylko w rękach profesjonalnych pracowników marketingu, ale także aspirujących sprzedawców i początkujących marketerów. Trybunki degustacyjne zaopatrzone w efektowny przekaz reklamowy, są przyczyną sukcesu dobrze zaplanowanych akcji promocyjnych produktów i marek. Duża powierzchnia przeznaczona na grafikę reklamową gwarantuje powodzenie akcji oraz podnosi jej efektywność. Trybunki świetnie sprawdzają się więc w trakcie sprzedaży bezpośredniej, na różnego rodzaju promocjach i degustacjach.

 

Trybunki w naszej ofercie: 

Trybunki tekstylne w naszej ofercie: 

Trybunki LED w naszej ofercie:

 

 

 

 

Trybunki reklamowe to stabilność i mobilność w jednym narzędziu 

Montaż i demontaż produktu jakim jest trybunka reklamowa, odbywa się w sposób prosty i niewymagający dodatkowych narzędzi. Niemal każdą trybunkę można też błyskawicznie rozstawić, a po złożeniu mieści się w niewielkiej torbie transportowej. Trybunki konferencyjne zbudowane są w większości na bazie profili aluminiowych. To właśnie z tego powodu konstrukcja jest tak stabilna i bezpieczna. Każda trybunka konferencyjna posiada też półkę, zaś solidnie przytwierdzone kółka pozwalają na dowolne przemieszczanie obiektu bez jego składania i demontażu. Blat zwykle jest wykonany z płyty meblowej w jednym z wielu dostępnych kolorów. Dzięki temu bez problemu dobierzesz odpowiadającą twojej marce barwę i zastosujesz ją w swoich działaniach.